Szukaj
Szukaj
Kategorie

Certyfikat OEKO-TEX® – tkaniny przyjazne człowiekowi

Co to za certyfikat?

Certyfikatem OEKO-TEX® oznaczone są produkty włókiennicze przebadane na substancje szkodliwe, są to zatem produkty bezpieczne i przyjazne człowiekowi.

Znak OEKO-TEX® spotkasz bez trudu na całym świecie. Ponad 10000 producentów przemysłu tekstylnego wytwarza produkty zgodne z nomami bezpieczeństwa. Posiadanie certyfikatu uławia sprzedaż wyrobów włókienniczych również na rynek europejski. Znak OEKO-TEX® jest gwarancja bezpieczeństwa. Wyroby z certyfikatem są zbadane na ponad 100 szkodliwych dla człowieka substancji. Dzięki nim wiesz, że kupujesz produkt przyjazdy Tobie i Twojej rodzinie.

Tekstylia godne zaufania

Certyfikat nadawany jest wyrobom włókienniczym na każdym etapie produkcji. Może to być produkt gotowy lub surowy. Branża włókiennicza to szeroki zakres wyborów takich jak tekstylia domowe i odzieżowe w którego skład wchodzą ubrania, bielizna, przędza, nici, firany, tkaniny, dzianiny z włókien sztucznych i naturalnych, guziki, zamki błyskawiczne, pościele, obrusy, poszewki, koce i wiele innych.

len, bawełna, konopia, wiskoza, tkaniny, dekoracyjne, zasłony, do zasłoaniania, na ozdobę, nowoczesne wnętrze, tkaniny eko, eco, ekologiczne, naturalne, przyjazne, człowiekowi, środowisku, zwierzętom, ze splotem, z widocznym splotem, z naturalnym splotem, ekskluzywne, luksusowe, szyte na wymiar, na wymiar, szyte w polsce, eco friendly, do salonu, do sypialni,

Czy można uszyć dekoracje okienne z tkanin z certyfikatem?

Oczywiście, że tak 🙂 W naszej ofercie posiadamy dziesiątki tkanin oznaczonym znakiem OEKO-TEX®. Bardzo często z nich korzystamy w realizacjach aranżacji okiennych na zamówienie. Firany i zasłony szyte na wymiar z tkanin przyjaznych człowiekowi to świetnie rozwiązanie dla każdego stylu wnętrza. W domowym zaciszy powinniśmy czuć spokój i bezpieczeństwo.